używane laptopy hp

Używane laptopy HP

Przetestuj używane laptopy HP, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze lub posiadać bogaty w funkcje komputer, który możesz zabrać w podróż. Wszystkie używane laptopy HP są gotowe do codziennego użytku. Ponieważ jesteśmy zdeterminowani, aby Cię zadowolić, jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania z nimi związane. Są to w pełni funkcjonalne, niezawodne produkty, w które warto inwestować w. Niezależnie od tego, czy wybierzesz tylko 12-calowy HP Chromebook, czy wiele odnowionych laptopów HP, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz zadowolony. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o używanych laptopach HP, napisaliśmy poniżej.

Najlepsze laptopy HP są warte sprawdzenia, niezależnie od tego, czy potrzebujesz niedrogiego urządzenia do codziennego użytku, biznesowego urządzenia do pracy, czy też w pełni wyposażonej stacji roboczej do kreatywnych, profesjonalnych zadań, takich jak modelowanie 3D i animacja. Założona w 1939 roku firma Hewlett-Packard jest firmą kojarzoną z zaufaniem, niezawodnością i jakością. Ale jego konwencje nazewnictwa nie są zbyt ilustracyjne ani pomocne, więc próba ustalenia, który model jest dla Ciebie odpowiedni, może być myląca.

Jak wybrać najlepszy dla siebie używan laptop HP?

Zanim zdecydujesz, który laptop używany HP jest najlepszy, powinieneś ustalić, do czego potrzebujesz laptopa. HP to niezawodna marka, ale każda maszyna będzie miała inne mocne (i słabe strony), które mogą mieć ogromny wpływ na Twoje wrażenia. 

Asortyment HP obejmuje wszystko, od zwykłych laptopów konsumenckich po laptopy biznesowe, laptopy do gier i urządzenia przeznaczone dla twórców, więc koniecznie zapoznaj się z kluczowymi specyfikacjami i funkcjami, których potrzebujesz w swoim nowym laptopie. Jeśli szukasz tylko czegoś, co zwiększy produktywność i do ogólnego przeglądania, Twoje potrzeby mogą być dość podstawowe; niezawodna maszyna z przyzwoitą żywotnością baterii i prostą konstrukcją, jak Chromebook HP.

Lub, jeśli potrzebujesz czegoś bardziej odpowiedniego do środowiska pracy, możesz zajrzeć do serii EliteBook; HP EliteBook 840 G9 zapewni Ci wystarczającą ilość baterii na cały dzień, a nawet więcej. Jeśli szukasz urządzenia, które może wspierać Twoją kreatywność, potrzebujesz czegoś z dedykowaną grafiką i dużą mocą, jak te, które można znaleźć w seriach Envy i Zbook.

Do kogo skierowane są serie używanych laptopów HP?

Przy tak szerokiej ofercie asortyment używanych laptopów HP może początkowo przytłaczać, ale istnieją wyraźne różnice między rodzajami użytkowników, do których skierowana jest każda linia. Gdy już się z nimi zapoznasz, zakup laptopa HP stanie się o wiele mniej zniechęcający.

Na szczycie oferty znajdują się HP Specters i Zbooks, najbardziej zaawansowane używane laptopy HP – te ostatnie to przenośne stacje robocze. Zostały one zaprojektowane tak, aby były wszechstronnymi urządzeniami o dużej mocy, żywotności baterii i mobilności w jednej solidnej i niezawodnej maszynie.

Następnym krokiem w dół byłaby seria HP Envy, która łączy rynek profesjonalny i konsumencki. Seria Envy, obejmująca szereg laptopów x360 2 w 1, jest premium, ale ma bardziej przystępne ceny niż Specters i Zbooks, a także imponującą specyfikację.

Następnie jest seria EliteBook, która jest skierowana do użytkowników biznesowych, HP Omen dla graczy i wreszcie HP Pavilion, który najlepiej nadaje się do ogólnego rynku konsumenckiego i rodzinnego. Poza tymi głównymi seriami HP produkuje również kilka małych, lekkich Chromebooków, które działają pod kontrolą systemu operacyjnego Chrome zamiast systemu Windows; więc nie oczekuj wszystkich aplikacji komputerowych, do których jesteś przyzwyczajony.

Ile kosztują używane laptopy HP?

używane laptopy hp

Używane laptopy HP nie należą do najdroższych, ale w zależności od Twojego budżetu, masz do wyboru wiele opcji o różnych specyfikacjach. Jeśli masz niewiele na wydanie, możesz kupić laptopy HP klasy podstawowej lub laptopy HP Chromebook już za 700 zł. Następnie możesz przejść w górę przez około 130 dostępnych modeli i wariantów, aż dojdziesz do najpotężniejszych laptopów HP Omen, wyposażonych w całą potrzebną moc obliczeniową i karty graficzne najnowszej generacji, które wyniosą Cię ponad 2500 zł. 

Czy laptopy HP są dobre?

HP jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów laptopów na świecie i osiągnął ten status dzięki produkcji wysokiej jakości, niezawodnych laptopów od dziesięcioleci. Firma HP jest prawdopodobnie najbardziej znana ze swoich biznesowych używanych laptopów i komputerów, ale w chwili pisania tego tekstu dostępnych jest ponad 130 modeli, dzięki czemu można znaleźć wszystko, od bardzo tanich laptopów do szkoły, przez modele do codziennej pracy i biznesowe, po kreatywne potęgi i wyspecjalizowane gry platformy, które mogą zapewnić dedykowanym markom gier ucieczkę za swoje pieniądze – to znaczy, jeśli wiesz, jak najlepiej je wykorzystać.

Mówię to, ponieważ HP jest również znany w ostatnich latach z obniżania tempa swoich maszyn w imię żywotności baterii i trwałości. Oznacza to, że kreatywni profesjonaliści i miłośnicy gier mogą być czasami nieco rozczarowani najwyższą wydajnością używanych laptopów HP, z których korzystają. Na szczęście możesz ręcznie zmienić te ustawienia, jeśli wiesz, co robisz, lub alternatywnie zgłosić się do eksperta komputerowego, który zrobi to za Ciebie. Jeśli jednak chcesz uzyskać optymalną wydajność w porównaniu z czasem pracy na baterii lub długoterminową trwałość od razu po wyjęciu z pudełka, być może będziesz musiał dodać inne marki do swojej krótkiej listy.

Jaki jest najtańszy używany laptop HP?

Jeśli potrzebujesz taniego laptopa HP, Chromebook jest prawdopodobnie najlepszym wyborem. Chociaż nie są one prawie tak potężne jak konwencjonalne laptopy z systemem Windows i Mac OS, są łatwiejsze w użyciu i oferują niesamowitą żywotność baterii w przystępnej cenie. Możesz łatwo znaleźć niedrogie, ale zdolne HP Chromebook dla poniżej 700 zł.

Jaki jest najlepszy używany laptop HP?

Trudno powiedzieć, to naprawdę zależy od tego, czego szukasz w używanym laptopie HP. Ale HP jest znany z produkcji wielu eleganckich i niedrogich Chromebooków, więc prawdopodobnie sugerujemy iść z jednym z nich. Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem, to może nie być najlepsze dla Ciebie, ale są one szczególnie dobre dla młodszych studentów, którzy po prostu potrzebują laptopa do robienia notatek i przeglądania stron internetowych, lub innych lekkich użytkowników.

Źródła: backmarket.com, pcliquidations.com, creativebloq.com